lals12219 lutego w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się XII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W Ekstraklasie kobiet rozpoczęły się już rozgrywki w dwóch grupach finałowych. W spotkaniu drużyn walczących o mistrzostwo ligi Acero Lamia pokonała Dream Team 3:1. W finale B gdzie stawką jest utrzymanie się w ekstraklasie największą niespodziankę sprawiły zawodniczki Tsunami, które pewnie pokonały wyżej sklasyfikowane Wyborowe (3:0).

W Ekstraklasie mężczyzn sensacyjne zwycięstwo odniosła Iskra, która pokonała wicelidera Piazza Cafe (3:1). Bardzo dobre spotkanie rozegrała również drużyna Fundacja Jaś i Małgosia, która pokonała Bejłocz (3:1). To cenne zwycięstwo, dawnej drużyny Superata dające „starym mistrzom” szansę udziału po raz dwunasty w finale ligi amatorskiej.  Przy coraz większej konkurencji i „naporowi” młodszych zespołów, dla drużyny w której występuje wielu byłych zawodników pierwszo i drugoligowych rozgrywek centralnych (m.in. Szymon Nowak, Andrzej Piotrowski, Krzysztof Kałucki, Wojciech Strzelczyk, Jacek Kozłowski, Piotr Łagodziński) może to być ostatnia szansa na mistrzowski tytuł.

W I lidze mężczyzn coraz lepiej spisuje się Venta PAO, która pokonała PGE S.A. (3:1). Na dobrą postawę zespołu dobry wpływ ma bez wątpienia powrót do drużyny jednego z najbardziej doświadczonych zawodników ligi amatorskiej Andrzeja Orczyka.

Nie wykorzystała swojej szansy drużyna Popularni, która przegrała z mocno osłabionym zespołem PKO Bankowy OFE (1:3) i ma już tylko teoretyczną możliwość zagrania w finale pierwszej ligi.

W II lidze bieżąca kolejka w dalszym ciągu nie przyniosła decydujących rozstrzygnięć. Porażki Easy z Itaką (0:3), Izby Celnej z AMC (1:3) oraz Volley Team z Energeo (1:3) spowodowała, że sprawa awansu do pierwszej czwórki wciąż pozostaje otwarta.

Zawodnicy III ligi rozegrali przedostatnią kolejkę rozgrywek. Znamy już siedem zespołów, które awansowały do pierwszej ósemki i które grac będą o awans do drugiej ligi. O ostatnie premiowane miejsce „korespondencyjnie” będą walczyły drużyny  Delecta (z Pickup Diablo) i Frontica (z LKS Słowik). Pozostałe zespoły będą rywalizowały o jak najlepsze rozstawienie w rundzie play-off.

Na następną kolejkę rozgrywek, zapraszamy 26.02.2011 (sobota) w godzinach 9-15, tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów)

 

Wyniki XII kolejki

Ekstraklasa kobiet

Acero Lamia – Dream Team 3:1

Junior – Energia 3:0

Jutrzenka – Piórkowscy 3:0

Tsunami – Wyborowe 3:0

Finał A

1

Acero Lamia

11

29

31

11

2

Cehini

10

26

28

7

3

TKKF Dzikusy I

10

24

26

8

4

Dream Team

11

19

25

20

Finał B

5

Jutrzenka

11

22

26

17

6

Junior

11

16

21

19

7

Wyborowe

11

15

19

22

8

TKKF Dzikusy II

10

10

14

23

9

Tsunami

11

8

11

26

10

Piórkowscy

11

7

10

29

11

Energia

11

1

4

33

Ekstraklasa mężczyzn

Jaś i Małgosia-Bejłocz 3:0

Lozamet-Dzikusy 1:3

Fantom-Cyrańscy Team 3:0

Iskra-Piazza Cafe 3:1

1

TKKF Dzikusy

11

28

32

13

2

Piazza Cafe

12

24

31

20

3

Fantom

10

22

26

14

4

Jaś i Małgosia

11

18

25

21

5

Iskra

12

16

22

27

6

Bejłocz

11

15

22

22

7

Lozamet

11

8

15

29

8

Cyrańscy Team

12

2

6

33

I liga mężczyzn

Popularni-PKO Bankowy 1:3

Venta PAO-PGE S.A. 3:0

Sokół I-Piwożłopy 3:0

1

Sokół I

12

27

31

15

2

PKO Bankowy

12

22

28

22

3

Venta PAO

12

20

25

22

4

PGE S.A.

12

19

26

23

5

Sborna

11

18

25

23

6

Popularni

11

15

21

22

7

Uniw. Med.

10

11

17

24

8

Piwożłopy

12

6

11

33

II liga mężczyzn

SWSPiZ – Brukland 2:3

Easy – Itaka Film 0:3

Izba Celna – AMC 1:3

Volley Team – Energeo 1:3

1

Itaka Film

11

25

30

16

2

Energeo

11

23

29

20

3

Volley Team

12

18

23

21

4

Easy

11

17

22

21

5

Izba Celna

11

15

22

23

6

AMC

11

14

19

24

7

Brukland

12

12

20

31

8

SWSPiZ

11

11

19

28

III liga mężczyzn

Frontica-Sokół II 1:3

Warecka-Pickup Diablo 1:3

Elma-RK-LKS Słowik 2:3

Delecta-CLEAN&ECO 2:3

Dell-ŁKS Głuchych 3:2

1

LUKS Sokół II

12

33

33

8

2

Bytnarówka

10

28

30

7

3

ZWiK

11

21

26

18

4

LKS Słowik

11

20

26

20

5

Pickup Diablo

11

18

24

20

6

Elma-RK

11

18

24

21

7

Soma Club

10

17

22

20

8

Delecta

11

13

21

25

9

Frontica

11

13

20

26

10

Clean&Eco

11

9

17

30

11

Dell

11

9

14

28

12

Warecka

11

8

13

28

13

ŁKS Głuchych

11

6

11

30

 


Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - 12 kolejka Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - 12 kolejka
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - 12 kolejka Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - 12 kolejka

Zobacz także:

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 11 kolejka

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 10 kolejka

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 9 kolejka

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 8 kolejka (foto)

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 7 kolejka

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 6 kolejka (foto)

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 5 kolejka (foto)

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 4 kolejka (foto)

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 3 kolejka (foto)

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 1 kolejka (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2318
Skra Bełchatów – Cucine Lube Civitanova 1:3 (foto)
4lals
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 1 kolejka (foto)
plaza_open
Plaża Open 2015 w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*