siatkalks2Fatalnie rozpoczął się drugoligowy sezon dla siatkarek ŁKS Commercecon Łódź. Zespół, który ma walczyć o awans do I ligi w pierwszym meczu przegrał po tie-breaku z beniaminkiem z Nowego Dworu Mazowieckiego.

– Nie jestem w stanie sobie tego w racjonalny sposób wytłumaczyć, że można zagrać tak słaby mecz. Popełniliśmy podstawowy błąd, wychodząc zbyt pewni na to spotkanie. Na pewno nie zlekceważyliśmy przeciwnika, ale w dwóch pierwszych setach okazało się, że nasze umiejętności wcale nie są takie wysokie – mówił po meczu trener Michał Cichy. – W dwóch następnych partiach się przebudziliśmy, zaczęliśmy grać to, co potrafimy. W tie-breaku przytrafił nam się od stanu 7:5 przestój. Szwankowało przyjecie zagrywki i przegraliśmy – przyznał trener ŁKS Commercecon Łódź. – Mamy teraz dwa tygodnie przerwy przed kolejnym spotkaniem. Bierzemy się solidnie do pracy, wiemy, nad czym jeszcze musimy pracować i będziemy starali się poprawić te elementy, które w tym meczu funkcjonowały bardzo słabo. W Nowym Dworze mazowieckim dostaliśmy fantastyczną lekcję pokory – dodał łódzki szkoleniowiec.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS Commercecon Łódź 3:2
(25:21, 25:21, 15:25, 14:25, 15:11)

Składy zespołów:
NOSiR: Balcerowicz A. (1 pkt.), Balcerowicz D. (8), Lipińska (9), Wawrzyńska (17), Warchulska (16), Kwiecień (7), Karasiewicz (libero) oraz Lach (3)
ŁKS: Suwińska (12), Borawska (2), Bakuła (7), Wołoszyn (26), Gajewska (3), Filip (2), Markiewicz (libero) oraz Drożdzińska (2), Wasiak (5) i Kucharczyk (5)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6329
Grot Budowlani Łódź – Chemik Police 3:0 (foto)
d7
Ruszyła Szkolna Liga Minisiatkówki Dziewcząt (foto)
siatkaplazowa
III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*