IMG_1853_kopiuj__kopiaNie był to udany weekend dla siatkarek z Łodzi. W piątek przegrały Budowlane, w niedzielę zawodniczki ŁKSu. W Atlas Arenie uległy Chemikowi Police po pięciu setach.

Spotkanie było niezwykle zacięte. Pierwsze dwa sety wygrały siatkarki gospodarzy – 25:20 i 25:18, wtedy jednak passa się odwórciła i to policzanki okazały się lepsze w kolejnych minutach – 25:23, 25:20 i 15:11. Było to dziwne spotkanie – prowadząc dwoma setami zawodniczki ŁKS jednak przegrały z obecnymi Mistrzyniami Polski. Na szczęście łodzianki wciąż prowadzą w tegorocznej tabeli 1 ligi.

ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police 2:3 (25:20, 25:18, 23:25, 20:25, 11:15)

ŁKS: Izabella Szyjka (libero), Ewa Kwiatkowska, Małgorzata Skorupa, Regiane Bidias, Julita Rafałko, Dominika Mras, Agata Wawrzyńczyk, Katarzyna Sielicka (kapitan), Deja McClendon, Lucie Muhlsteinova, Izabela Kowalińska, Krystyna Strasz (libero), Zuzanna Efimienko-Młotkowska

Chemik: Bianka Busa, Alex Holston, Katarzyna Gajgał-Anioł, Malwina Smarzek, Izabela Bełcik (kapitan), Stefana Veljković, Sladjana Mirković, Natalia Mędrzyk, Strashimira Simeonova, Maret Balkestein-Grothues, Aleksandra Krzos (libero), Katarzyna Zaroślińska