siatkaplazowa26 czerwca na boiskach Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi rozegrany został III Turniej Eliminacyjny Mężczyzn XIV cyklu o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej.

 
W odróżnieniu od dwóch pierwszych zawodów eliminacyjnych, tym razem nie wystartowały najwyżej sklasyfikowane pary zarówno seniorskie jak i młodzieżowe, które grały w turniejach Grand Prix MP oraz w Turnieju o Puchar Bałtyku. Pomimo tego w łódzkich zawodach wystąpiło aż 29 par. Nie zabrakło przy tym zespołów spoza naszego miasta (m.in. z Warszawy, Płocka, Łasku). Pomimo braku czołówki rankingu wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie, a emocji nie zabrakło praktycznie w żadnym meczu.

Rywalizację wygrała para Adam Chrobot i Michał Kobierecki, która pokonała w finale 2:0 zespół Sebastian Lisiecki / Jakub Chojecki. W meczu o trzecie miejsce Sebastian Dryński i Filip Lipowski pokonali również 2:0 Konrada Biernackiego i Tomasza Narowskiego.

Organizatorzy turnieju Klub  Sympatyków Piłki Siatkowej i Ognisko TKKF Dzikusy przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi już dziś zapraszają na Turniej Finałowy, który odbędzie się w dniach 4-5 września 2010.

Dodatkowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie turnieju.

Kolejność końcowa turnieju mężczyzn:

1              Adam Chrobot/Michał Kobierecki
2              Sebastian Lisiecki/Jakub Chojecki
3              Sebastian Dryński/Filip Lipowski
4              Konrad Biernacki/Tomasz Narowski
5-6           Kamil Chaber/Adam Łoś
Konrad Andrzejczak/Mateusz Kowalski
7-8           Andrzej Romanowski/Przemysław Pawłowski
Piotr Kłaczek/Karol Dziuba
9-12         Marcin Buchalski/Jacek Wojtczak
Krzysztof Kłaczek/Tomasz Karbowicz
Łukasz Lewandowski/Robert Czubak
Michał Sobalski/Adam Kudajczyk
13-16       Sebastian Wójciak/Konrad Felisiak
Marcin Chmielewski/Kajetan Kędzior
Kamil Kosiorek/Jarosław Borowski
Tomasz Borowczyński/Kamil Ignatowski
17-24       Jakub Michalski/Przemysław Grzelak
Kamil Rzeźnicki/Adam Herbich
Emil Słodziński/Bartosz Snowarski
Grzegorz Kliszko/Mikołaj Lipowski
Cezary Dębkowski/Piotr Sitkiewicz
Adam Mazur/Krzysztof Wójcik
Marek Przybylak/Maciej Michalak
Patryk Józefowicz/Adam Milczarek
25-28       Łukasz Długozima/Artur Szczotarski
Łukasz Grochowski/Damian Biernacki
Łukasz Wichłacz/Daniel Dobiński
Kacper Sas/Artur Pasiński
29            Robert Wojciechowski/Rafał Wojciechowski

Ranking po III turniejach eliminacyjnych:

1       Michał                      Krymarys                 728
2       Maciej                      Biernat                     687
3       Bartosz                     Lewicki                    687
4       Piotr                         Kantor                      678
5       Bartosz                     Łosiak                      678
6       Damian                     Wojtasik                   675
7       Adam                       Chrobot                    654
8       Michał                      Kobierecki                654
9       Jakub                        Chojecki                   595
10     Jarosław                   Sobczyński               587
11     Konrad                     Andrzejczak             582
12     Kamil                       Chaber                      582
13     Tomasz                     Narowski                  567
14     Sebastian                  Lisiecki                     525
15     Alex                         Andryszewski          505
16     Maciej                      Kosiak                      502
17     Paweł                       Pełka                        502
18     Krzysztof                 Kłaczek                    480
19     Bartosz                     Księżarek                 470
20     Dawid                      Popek                       470
21     Przemysław              Bulak                        461
22     Rafał                        Szternel                    440
23     Adam                       Łoś                           420
24     Bartłomiej                Kujawiak                  402
25     Konrad                     Felisiak                     388
26     Sebastian                  Wójciak                    388
27     Adam                       Łukasik                    376
28     Przemysław              Pawłowski                371
29     Andrzej                    Romanowski            371
30     Grzegorz                  Klimek                     308
31     Adam                       Kudajczyk                298
32     Michał                      Sobalski                    298
33     Konrad                     Biernacki                  291
34     Karol                        Dziuba                      277
35     Marcin                      Buchalski                 254
36     Jacek                        Wojtczak                  254
37     Tomasz                     Borowczyński          247
38     Jarosław                   Borowski                  245
39     Sebastian                  Dryński                    232
40     Filip                          Lipowski                  232
41     Patryk                       Lampart                    229
42     Bartłomiej                Malec                       229
43     Bartosz                     Nowak                     229
44     Marcin                      Szczechowicz           229
45     Robert                      Kuźdub                    226
46     Dawid                      Kornacki                  207
47     Hubert                      Kurowski                 207
48     Wojciech                  Strzelczyk                207
49     Krzysztof                 Świta                        207
50     Marcin                      Chmielewski            200
51     Jakub                        Michalski                  193
52     Mariusz                    Dankowski               188
53     Dominik                   Wanat                       188
54     Daniel                       Dobiński                   179
55     Bartłomiej                Kiernoz                    176
56     Sebastian                  Sobczak                    176
57     Kamil                       Kosiorek                   175
58     Mateusz                    Kowalski                  174
59     Adam                       Herbich                    172
60     Łukasz                      Lewandowski          163
61     Witold                      Kosowski                 158
62     Tomasz                     Maj                           158
63     Adam                       Ojrzyński                  158
64     Kamil                       Rzeźnicki                 149
65     Patryk                       Józefowicz               149
66     Grzegorz                  Kliszko                     149
67     Mikołaj                     Lipowski                  149
68     Adam                       Milczarek                 149
69     Piotr                         Kłaczek                    145
70     Jakub                        Lenartowski             136
71     Michał                      Ornatowski              136
72     Łukasz                      Szremski                   136
73     Kajetan                     Kędzior                    134
74     Łukasz                      Wichłacz                  134
75     Andrzej                    Paszkowski              132
76     Tomasz                     Sińczak                     132
77     Sławomir                  Typa                         132
78     Robert                      Czubak                     116
79     Tomasz                     Karbowicz                116
80     Paweł                       Kraut                        114
81     Michał                      Rączka                     114
82     Mateusz                    Szymański                114
83     Cezary                      Dębkowski               105
84     Piotr                         Sitkiewicz                105
85     Mateusz                    Skoneczny                94
86     Adrian                      Jabłoński                  94
87     Paweł                       Kryda                       94
88     Rafał                        Olczyk                      94
89     Wojciech                  Sowiak                     94
90     Damian                     Błaszczyk                 91
91     Tomasz                     Kaczmarek               91
92     Robert                      Włodarczyk              91
93     Łukasz                      Kaczmarek               88
94     Sebastian                  Kaczmarek               88
95     Adam                       Terka                        88
96     Kamil                       Ignatowski               87
97     Damian                     Tomczak                   70
98     Maciej                      Ignatowski               70
99     Andrzej                    Piotrowski                70
100   Michał                      Szabelski                  70
101   Artur                        Jeziorski                   66
102   Bartosz                     Misztal                     66
103   Marek                       Przybylak                 58
104   Przemysław              Grzelak                     58
105   Adam                       Mazur                       58
106   Maciej                      Michalak                  58
107   Emil                          Słodziński                58
108   Bartosz                     Snowarski                58
109   Krzysztof                 Wójcik                      58
110   Łukasz                      Drzewiecki               47
111   Jarosław                   Janas                         47
112   Krystian                   Kaczmarski              47
113   Jerzy                         Komosiński              47
114   Jędrzej                      Kopka                      47
115   Tomasz                     Łacfik                       47
116   Mateusz                    Opala                        47
117   Kacper                      Cieślak                     44
118   Dawid                      Betkier                     44
119   Karol                        Chodyna                  44
120   Piotr                         Golinowski               44
121   Jakub                        Wołowski                 44
122   Damian                     Biernacki                  43
123   Łukasz                      Długozima                43
124   Łukasz                      Grochowski              43
125   Artur                        Pasiński                    43
126   Kacper                      Sas                            43
127   Artur                        Szczotarski               43

III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej
III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej
III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej
/fot. Piotr Motyl

Zobacz także:

XIV edycja Turniejów o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Siatkówce Plażowej

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_3065
ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Toruń 3:2 (foto)
siatka5
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 5 kolejka (foto)
DSC_5594
ŁKS Commercecon Łódź – KT7 CNC Budowlani Toruń 3:2

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*