DSC02046Ponad stu zawodników i zawodniczek wzięło udział w III Noworocznym Turnieju Siatkarzy Amatorów. Imprezę zorganizował Klub Sympatyków Piłki Siatkowej i Szkoła Podstawowa nr 205.

W zawodach młodzieżowych wystąpiły cztery zespoły uczennic ze S.P. nr 205 w Łodzi, które rywalizowały ze sobą w turnieju mini siatkówki pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Agnieszki Krajewskiej i p. Marcina Jędraszczyka.

W turnieju seniorów starowało dziewięć zespołów, w tym pięć z Łódzkiej Amatorskiej Ligi. W zawodach wystąpiły ponadto drużyny z Poznania oraz z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Gościnnie zagrali także zawodnicy drużyny ŁKS Głusi.

Zwycięzcą po raz drugi z rzędu został zespół ACERO Lamia ElmaRK. Drugie miejsce zajęła drużyna Cyrańscy Team. Na trzecim miejscu uplasowała się Iskra, w której wystąpiła na pozycji libero jedyna zawodniczka turnieju seniorów.

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki, najlepsze zespoły puchary, a pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki.

9.     BG Club

W przyszłą sobotę (16 stycznia) w hali S.P. 205 startują zawody Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zapraszamy kibiców, wstęp wolny.

III Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy AmatorówIII Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów