IMG_3699Po trzysetowym pojedynku derbowym siatkarki Budowlanych zwyciężyły ŁKS. Spotkanie rozegrano w środę, 28 marca, w Atlas Arenie.

Pierwsze minuty pojedynku były wyrównane. Z czasem do głosu doszły gospodarzenie tego spotkania i zwyciężyły do 18. Druga partia ponownie zakończyła się zwycięstwem Budowlanych 25:18. Budowlane nie dały sobie wyrwać wygraną i zwyciężyły również w trzecim secie 25:19. Zawodniczką spotkania okrzyknięto Pavlę Vincourovą.

Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

Budowlani: Vincourova, Grobelna, Polańska, Kąkolewska, Grajber, Twardowska, Witkowska (libero) oraz Muszyńska, Polak, Cutura
ŁKS: Papafotiou, Kowalińska, Kwiatkowska, Efimienko-Młotkowska, Bidias, Sielicka, Strasz (libero) oraz McClendon, Mras, Wawrzyńczyk