Siatkarki Budowlanych Łódź przegrały we własnej arenie z zespołem Igor Gorgonzola Novara 0:3. Mecz w ramach Ligii Mistrzyń obył się we wtorek, 19 lutego.

Faworytkami były Włoszki i to one bez większego wysiłku okazały się lepsze. Jedynie w pierwszym secie łodzianki próbowały podjąć równą walkę, jednak przegrały 19:25. W kolejnych setach było jeszcze gorzej – 16:25 i 11:15.

Budowlane mimo porażki mają jeszcze teoretycznie szansę na awans. Muszą zwyciężyć na wyjeździe Minczankę Mińsk i liczyć na korzystne wyniki w innych grupach.

Grot Budowlani Łódź – Igor Gorgonzola Novara 0:3 (19:25, 16:25, 11:25)

Grot Budowlani: Stoltenborg, Bączyńska, Polańska, Brakocević, Urban, Pencova, Stenzel (libero) oraz Śmieszek, Kędziora, Tobiasz.
Igor Gorgonzola: Carlini, Plak, Veljković, Egonu, Piccinini, Chirichella, Sansonna (libero) oraz Nizetich.