Zawodniczki Budowlanych coraz bliżej awansu do fazy grupowej Ligii Mistrzyń. W środę, 7 listopada w łódzkiej Arenie Sportu pokonały ASPTT Miluza 3:1.

Francuski łatwo nie dały się ograć naszym zawodniczkom. Starcie było bardzo zacięte, Budowlane odskakiwały na kilka punktów, siatkarki gości ciągle doprowadzały do remisu. Tak zakończył się pierwszy (27:25), jak i drugi set (29:27) wygrany na szczęście przez polki. ASPTT Miluza nie podawała się i zwyciężyła w trzecim secie 25:22. Na szczęście ostatni w tym meczu set okazał się nieco łatwiejszy. Łodziankom udało utrzymać się prowadzenie i zwyciężyły 25:17. Rewanż już za tydzień, 13 listopada w Miluzie.

Grot Budowlani Łódź – ASPTT Miluza 3:1 (27:25, 29:27, 22:25, 25:17)

Grot Budowlani Łódź: Twardowska, Pencova, Śmieszek, Brakocević, Stoltenborg, Babicz, Stenzel (libero) oraz Tobiasz, Urban, Polańska.

ASPTT Miluza: Michel, Papafotiu, Frantti, Trach, Snyder, Spelman, Soldner (libero) oraz Marković, Santos Perez, Jeanpierre, Olinga-Andela.