W dniu 9 maja Venol Atomówki Łódź rozegrają V Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7.  Atomówki zagrają w I lidze, a w grupie zmierzą się z Juvenią Kraków i  KS Rugby Gietrzwałd.

Na ostatnim turnieju łodzianki zajęły piąte miejsce w I lidze i zajmują IX miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Polski.

– Drużyna z Krakowa na chwilę obecną jest poza naszym zasięgiem, natomiast liczymy na wygraną z Gietrzwałdem – mówi trener Ernest Hejna – w ostatnim naszym meczu walka była zacięta i przegraliśmy 22:21, więc jest duża szansa na poprawienie wyniku.

– Cały czas się rozwijamy – mówi Zbigniew Grądys drugi trener – i z turnieju na turniej gramy coraz lepiej. To są bardzo młode zawodniczki które grają z dużo bardziej doświadczonymi drużynami. Naszym celem jest zbudowanie drużyny złożonej z naszych wychowanek. W sekcji U16 trenuje 20 dziewcząt które w przyszłym roku dołączą do koleżanek.

– Na turniej jedziemy dzień wcześniej – mówi Julia Tkaczyk kapitan – żeby poprawić nasze wyniki. Na treningach ciężko pracujemy, zwłaszcza nad naszą motoryką, bo tego nam najbardziej brakuje. W imieniu dziewczyn chciałbym podziękować Venol Motor Oil i FlexService za wspieranie nas.

Venol Atomówki Łódź wystąpią w składzie:

Tkaczyk Julia, Majewska Wiktoria, Wójcik Nela, Stefanowicz Alicja, Wódka Iza, Kołodziejczyk Angelika, Warszewska Rozalia, Mutebuka Debbie, Górska Oliwia. Trenerzy Zbigniew Grądys, Ernest Hejna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Venol Atomówki Łódź – IV na turnieju w Krakowie
IMG_2207
Budowlani Łódź – Budowlani Lublin 14:29 (foto)
Drużyna Kobieca Rugby7 – Venol Atomówki Łódź proszą o wsparcie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*