Atomowki_BBRC_Lodz.2W najbliższą niedzielę, 1 maja br., Atomówki BBRC Łódź, czyli łódzkie rugbistki zagrają w turnieju Elavon Warsaw Ladies Grand Prix 7’s. Jest to I turniej z cyklu Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby, spośród czterech zaplanowanych na rok 2011, który zainauguruje tegoroczny cykl rozgrywek kobiet.

Podsumowanie wyników wszystkich czterech Grand Prix  ma wyłonić Mistrza Polski. Zawody odbędą się na stadionie rugby AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34. Do rywalizacji staną najlepsze żeńskie drużyny z całej Polski : Arka Gdynia Girls, Mario Ladies Lechia, Tygrysice Sochaczew, Atomówki BBRC Łódź , Ladies Warsaw Frogs & Co.Warszawa oraz Diablice Ruda Śląska. Emocji z pewnością nie zabraknie.

To dla nas z pewnością duże wyzwanie, ponieważ na Grand Prix nie tylko sprawdzimy, jak przepracowałyśmy okres zimowych przygotowań, ale i nowe zawodniczki w składzie. Dziewczyny na pewno dadzą z siebie wszystko, mamy gwarancję gry z najlepszymi w Polsce, do których mam nadzieję niebawem dołączymy – mówi Magda Jarecka, kapitan Atomówek.

Atomówki BBRC Łódź wystąpią w składzie: Aleksandra Szałapska, Karolina Charkowska, Magda Jarecka, Marta Jarecka, Joanna Zjawiona, Dominika Rudalska, Edyta Krukowska, Patrycja Badowska, Izabela Walczak, Izabela Luc, Magdalena Wiatrowska.

Rywalizacji pań towarzyszyć będzie Elavon Warsaw 10’s – tradycyjny, dwudniowy turniej mężczyzn, podczas którego planowane są mecze drużyn z Wielkiej Brytanii, Polski, Ukrainy i Austrii (30.04.- 01.05.2011). Całość imprezy wystartuje o godzinie 9.00. Turniejowe starcia poprowadzi trójka arbitrów: Kacper Michałkiewicz, Dariusz Reks i Monika Baniewicz.

– Rugby to sport dla każdego. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych– dziewczyny i chłopców, kobiety i mężczyzn- do wspólnego trenowania – mówi Edyta Krukowska, menedżer ds. PR drużyny BBRC Łódź. – Więcej o treningach na naszej stronie : www.bbrclodz.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rugbyplakat
Polska – Europa – wielki mecz rugby
_DSC6448p
IV turniej Mistrzostw Polski Kobiet Rugby 7 (foto)
W_dynamicznej_akcji_Jakub_Morawski_z_BBRC_Lodz
Rugby Raban III w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*