Rozgrywki nowego sezonu Rugby Europe Trophy rozpoczęły się 29 września 2018 r. zwycięstwem Polaków 41:22 nad reprezentacją Czech w Zlinie. Jesienią zagraliśmy jeszcze 3 listopada z Litwą w Łodzi zwyciężając 33:0 i 17 listopada z Holandią w Lublinie odnosząc porażkę 0:49.

Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od porażki 5:65 z Portugalią 16 lutego w Setubal, a zakończymy meczem ze Szwajcarią planowanym w Łodzi 23 marca br.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy alei Unii (stadion ŁKS), bramy obiektu będą otwarte od godz. 14.00.

Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży dostępne są następujących miejscach:
– w serwisie KupBilet.pl [kliknij]
– w salonach Empik
– w punktach STS

Bilety są w czterech kategoriach i kosztują:
– 10 zł (ulgowe)
– 20 zł (normalne)
– 20 zł (osoba na wózku + opiekun)
– 50 zł (VIP – z cateringiem)
Bilet ulgowy – przysługuje osobom uczącym się do 26 roku życia.
Dzieci do 3 lat wchodzą za darmo.
Bilety można też będzie kupić w kasach stadionu w dniu meczu.

Powołania na konsultację przedmeczową oraz mecz w ramach RET Polska-Szwajcaria
Termin: 18-24 marca 2019
Miejsce:
1. Spała 18-22.03.2019: COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz.
2. Łódź 22-24.03.2019: Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź.

Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Lublin
1. Piotr Wiśniewski (nr. licencji 4064)R
2. Robizon Kelberashvili (nr. licencji 7312)
RzKS Juvenia Kraków
3. Michał Jurczyński (nr. licencji 2655)
RC Lechia Gdańsk
4. Grzegorz Buczek (nr. licencji 1438)
5. Kewin Bracik (nr. licencji 4215)
6. Radosław Dabkiewicz (nr. licencji 4652)
MKS Ogniwo Sopot
7. Adam Piotrowski (nr. licencji 5478)
8. Marcin Wilczuk (nr. licencji 0331)
9. Radosław Bysewski (nr. licencji 3073)
10. Piotr Zeszutek (nr. licencji 2481)
11. Wojciech Piotrowicz (nr. licencji 1923)
12. Grzegorz Szczepański (nr. licencji 4056)
13. Kostiantyn Bezverkhyi (nr. licencji 8762)
Budowlani Łódź SA
14. Toma Mchedlidze (nr licencji 6892)
15. Patryk Reksulak (nr licencji 3949)
16. Krystian Pogorzelski (nr licencji 5384)
MKR Pogoń Siedlce
17. Adrian Chróściel (nr. licencji 1881)
18. Przemysław Rajewski (nr. licencji 4296)
RC Orkan Sochaczew
19. Dawid Plichta (nr. licencji 4187)
20. Mateusz Plichta (nr. licencji 5032)
21. Adrian Niemiec (nr. licencji 6008)
KS Posnania Poznań
22. Daniel Gdula (nr. licencji 4340)
AS Macon Rugby
23. Aleksander Nowicki
St. Medard
24. Mateusz Bartoszek
Edinburgh Accies
25. Ronan Seydak
Alnwick RFC
26. Craig Bachurzewski
Newent RFC
27. Adrian Potrykus
FCY Rugby
28. Jędrzej Nowicki
C.S Vienne Rugby
29. Kamil Bobryk
Gala RFC
30. Ross Cooke

Sztab szkoleniowy:
– I Trener – Duaine Lindsey
– Asystent – Stanisław Więciorek
– Asystent – Christian Hitt
– Asystent – Karol Czyż
– Asystent – Petaia Gidlow
– Lekarz – Bartosz Chudzik
– Technik (logistyka) – Grzegorz Witczak

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0349
Budowlani Łódź – Juvenia Kraków 10:39 (foto)
IMG_7889_kopiuj
Mistrzostwa Europy w rugby7 (foto)
IMG_7869
Mistrzostwa Polski Juniorów w Rugby 7 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*