Master Pharm Budowlanych Łódź wygrali w sobotę, 10 listopada, na stadionie przy al. Piłsudskiego z Ogniwem Sopot 38:16 i po raz trzeci z rzędu sięgnęli po tytuł mistrza Polski. To już ósme tego typu trofeum w historii klubu.

Łodzianie od początku narzucili swoje tempo i dość szybko objęli prowadzenie 12:0. Goście nie poddawali się i jeszcze przed przerwą udało im się zdobyć sześć punktów. Na szczęście dobrze dysponowani Budowlani nie zdekoncentrowali się i w drugiej połowie kontrolowali wynik meczu – kolejne przyłożenia i bezpieczna przewaga nad rywalem. Ostatecznie nasi zawodnicy zasłużenie zwyciężyli 38:16.

Master Pharm Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot 38:16 (12:6)
Punkty: Walters 13, Staphorst 10, Karpiński II, Kozakiewicz, Bosiacki 5 (Budowlani) – Piotrowicz 11, Plichta 5 (Ogniwo).

Master Pharm Budowlani: Kramarenko, Kujawa, Mchedlidze, Karpiński II, Ignaczak, Noszczyk, Staphorst, Mirosz, Plichta, Walters, Matyjak, Reksulak, Kubalewski, Kozakiewicz, Pogorzelski oraz Kafarski, Szaszaszwili, Karpiński I, Serafin, Urbaniak, Adamski, Bosiacki, Walczak.

Ogniwo: Wilczuk, Bau, Bysewski, Graban, Anuszkiewicz, Grabowski, Niedźwiedzki, Zeszutek,Plichta, Piotrowicz, Mrowca, Szczepański, Przychocki, Barrrows, Żuk oraz Mokrecow, Zając, Wojtkuński, Bezwierkij, Piotrowski, Szablewski, Wilczuk, Czasowski.