widzewTo wydaje się już nudne – Widzew ponownie wygrał i zgarnął trzy punkty. Gra zawodników nie cieszy, ale liczy się przecież wynik.

W sładzie gospodarzy zagrali byli Widzewiacy – Masłowski i Juszkiewicz, którzy wyróżniali się przez całe spotkanie. Na samym początku zaatakowali zawodnicy Wisły, groźnie strzelał Grzelak i Juszkiewicz. Po dwudziestu minutach gra wyrównała się i toczyła coraz bliżej bramki Mierzwy.

Z przodu Widzewa dobrze pokazywał się Grzelczak i to właśnie on był strzelcem pierwszej i jak się okazało jedynej bramki w meczu. W 36 minucie po dobrej akcji Robaka młody napastnik z Łodzi pokonał bramkarza gospodarzy. Grzelczak mógł podwyższyć prowadzenie tuż przed przerwą, jednak spudłował.

W drugiej połowie gra siadła, chociaż nadal lekką przewagę mieli gości. Groźnie uderzał Lisowski, Ostrowski. Ostatecznie Widzew wygrał po przeciętnej grze 1:0 i pewnie zmierza do Ekstraklasy.

Wisła Płock – Widzew Łódź 0:1 (0:1)

Gol: 36. Grzelczak

Wisła: Mierzwa – Pęczak, Żytko, Jarczyk, Wiśniewski, Masłowski, Sielewski, Juszkiewicz, Nowacki (46. Sekulski), Grzelak (65. Chwastek), Koczon (32. Burski)

Widzew: Mielcarz – Radhia (46. Broź), Madera, Bieniuk, Dudu Paraíba, Ostrowski (90. Budka), Panka, Kuklis, Lisowski (80. Sernas), Grzelczak, Robak