lks_kszo_20100313_1053773032Mimo wciąż niejasnej sytuacji dotyczącej przyszłości klubu ŁKS nie poddaje się. Po raz drugi z rzędu łodzianie okazali się lepsi od przeciwnika.

Gospodarze od początku zaatakowali ŁKS. Dobre akcje zmarnowali Nowacki i Jarczyk. Łodzianie rozpaczliwie bronili się do momentu, gdy przypadkowo udało im się zdobyć bramkę. Balaz próbował dośrodkować do Gikiewicza, jednak skiksował i… niespodziewanie pokonał Mierzwę. ŁKS poszedł za ciosem i pod sam koniec pierwszej połowy znów zaatakował. Dzięki temu Kujawa strzelił drugiego gola.

Drugą połowę łodzianie próbowali rozpocząć od obrony wyniku. Niestety jednego z zawodników Wisły przewrócono w polu karnym i Nowacki strzelił na 2:1. Po tej sytuacji przez kolejne pół godziny ŁKS snuł się na boisku wybijając z rytmu atakującą Wisłę.

Kolejny raz dzięki dobrej grze Wyparły i fatalnej skuteczności gospodarzy ŁKS wygrał. Tydzień temu u siebie z KSZO, dziś z Wisłą. Początek rundy szczęśliwy dla  łodzian, jak będzie jednak później? Oby gracze poprawili swoją motorykę, szczęście nie może trwać wiecznie.

Wisła Płock – ŁKS Łódź 1:2 (0:2)

Gole: 53. Nowacki (Wisła) – 41. Balaz, 45. Kujawa (ŁKS)

Wisła: Mierzwa – Pęczak (86. Pacan), Jarczyk, Żytko, Wyczałkowski (46. Burski), Chwastek (46. Sekulski), Nowacki, Grzelak, Juszkiewicz, Wiśniewski, Koczon

ŁKS: Wyparło – Łakomy, Adamski, Woźniczka, Mowlik, Balaz, Świerczewski, Nawrocik (65. Jackiewicz), Geworgyan (90. Wolański), Kujawa (83. Madejski), Gikiewicz