Trener Mroczkowski przed meczem ostrzegał przed nieobliczaną drużyną z Pruszkowa. W sobotę, 4 sierpnia, Widzew Łódź zremisował ze Zniczem 1:1.

Mecz był wyrównany, a drużyna gości nie zamierzała się bronić. Już w 38. minucie Bochenek miał szansę, ale Świderski wybił piłkę z pustej bramki. W 56. minucie Michalski z wolnego uzyskał prowadzenie dla Widzewa. Tuż przed końcem gry błąd popełnił Gutowski i po akcji gości Bochenek pokonał Wolańskiego strzałem głową. Także Gutowski miał ostatnią szansę w meczu, ale strzelił za wysoko.

Widzew Łódź – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Gole: 56. Michalski (Widzew) – 84. Jakub Bochenek (Znicz)

Widzew: Patryk Wolański – Sebastian Kamiński, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak, Marcin Pigiel – Mateusz Michalski (80. Marek Zuziak), Maciej Kazimierowicz, Simonas Paulius (54. Michał Miller), Konrad Gutowski – Daniel Świderski (50. Kacper Falon), Robert Demjan.

Znicz: Piotr Misztal – Jakub Bochenek, Adrian Rybak, Piotr Klepczarek, Marcin Rackiewicz – Adrian Małachowski, Mateusz Długołęcki, Przemysław Kocot (74. Marcin Smoliński), Jakub Kabala (59. Patryk Kubicki), Paweł Tarnowski (90+2. Jakub Zagórski) – Karol Podliński (62. Dariusz Zjawiński).