IMG_0504_kopiujOd zwycięstwa rozpoczął wiosenną rundę Widzew. W sobotę, 10 marca, na własnym stadionie pokonał Victorię Sulejówek 2:0. Tym sposobem zrewanżował się za jesienną porażkę 2:1.

Pierwszą bramkę już w 16. minucie strzelił Robert Demjan. Goście jednak nie przestraszyli się i co jakiś czas nękali gospodarzy. W drugiej połowie ponownie na początku, w 54. minucie, padła bramka. Tym razem strzelcem bramki był Marek Zuziak. PO kilku minutach wyrównanej gry gospodarze zaczęli kontrolować przebieg spotkania i już do końca utrzymali korzystny wynik. Dzięki zwycięstwu Widzew awansował na pierwsze miejsce w tabeli III ligi.

Widzew Łódź – Victoria Sulejówek 2:0 (1:0)
Gole: 16. Demjan, 54. Zuziak

Widzew: Wolański – Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel, Michalski (63. Miller), Kazimierowicz, Kristo, Zuziak (82. Mąka), Demjan (90. Stanek), Pieńkowski (46. Falon).
Victoria: Pusek – Jędrzejczyk, Lach, Wocial, Roszak-Kasza, Agnyziak (62. Gapczyński), Pindor (81. Szulim), Goluch, Bobrowski (62. Czapa), Gorczyca, Odunka (72. Możdżonek).