Miejmy nadzieję, że Widzew ma kryzys za sobą. Łodzianie ponownie stanęli na wysokości zadania i w dość łatwy sposób pokonali u siebie Stal Stalową Wolę 3:0.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Dwie z nich, w 10 i 40 minucie, strzelił Marcin Robak, trzecią w 37. Adam Radwański. Wynik ten uspokoił łodzian, którym udało się w drugiej połowie utrzymać trzybramkową przewagę i zdobyć kolejne trzy punkty.

Po tym zwycięstwie Widzew ponownie objął prowadzenie w II lidze zrównując się punktami z Górnikiem Łęczna, trzeci w tabeli GKS Katowice ma jeden punkt mniej. W dwóch ostatnich spotkaniach sezonu Widzew zagra na wyjeździe z Resovią (19 lipca) oraz u siebie ze Zniczem Pruszków (25 lipca).

Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola 3:0 (3:0)
Gole: 10, 40 Robak, 37. Radwański

Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas (90. Becht) – Gutowski (77. Prochownik), Poczobut, Możdżeń, Radwański (72. Wolsztyński), Ojamaa (65. Mąka) – Robak.
Stal: Pietrzkiewicz – Sobotka (46. Waszkiewicz), Mroziński, Witasik, Jarosz, Zmorzyński – Jopek, Stelmach (46. Kiercz), Chromiński (46. Płonka) – Fidziukiewicz (67. Ciepiela), Śpiewak.
Żółte kartki: Możdżeń – Witasik, Fidziukiewicz, Mroziński.