Kolejny mecz Widzewa bez zwycięstwa. W sobotę, 1 grudnia, łodzianie wymęczyli remis ze Stalą Stalową Wolą.

Gdyby nie szczęście bramkarza i obrońców goście po pierwszej połowie mogli prowadzić 2:0. W 4. minucie po dośrodkowaniu i uderzeniu Mrozińskiego piłka zatrzymała się i nie wpadła do bramki. W 22. minucie znów goście groźnie zaatakowali, jednak skończyło się na rzucie rożnym.

W drugiej połowie znów Stal miała więcej szans na strzelenie bramki. Ostatecznie skończyło się jednak bezbramkowym remisem.

Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola 0:0

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek (46. Gutowski) – Michalski (46. Wełna), Gibas (84. Ameyaw), Krišto, Zuziak – Mąka (75. Świderski), Mihaljević.
Stal: Konefał – Waszkiewicz, Czajkowski, Janiszewski, Sobotka – Mistrzyk, Mroziński, Stelmach, Dadok (62. Dziubiński), Trąbka – Trubeha (54. Kitliński).
żółte kartki: Gibas (Widzew)- Mroziński (Stal).