Po słabej grze Widzew zremisował na własnym stadionie z Rozwojem Katowice 1:1. Warto odnotować, że trenerem gości jest legenda Widzewa, Marek Koniarek, który przed spotkaniem otrzymał pamiątkową koszulkę z numerem 65.

Pierwsza słaba połowa zakończyła się remisem 0:0. Tu po przerwie goście, po golu Mateusza Września, objęli prowadzenie. Łodzianie próbowali, jednak grali bardzo słabo, a ich akcje kończyły się zazwyczaj około 20 metra przed bramką gości. Jeszcze Rozwój miał szansę na podwyższenie, ale na szczęście to Widzewowi udało się doprowadzić, w 85. minucie do remisu, po golu Przemysława Banaszaka.

Widzew Łódź – Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
Gole: 85. Banaszak – 47. Wrzesień

Widzew: Wolański – Kozłowski (64. Kamiński), Zieleniecki, Wełna, Pigiel – Michalski (69. Zuziak), Kazimierowicz, Krišto, Gutowski (75. Ameyaw) – Mąka, Mihaljević (58. Banaszak).
Rozwój: Soliński – Lepiarz, Gałecki, Gancarczyk, Łączek – Mońka, Płonka, Lazar (62. Gembicki), Paszek (66. Kuliński), Kamiński (90. Olszewski) – Wrzesień (78. Niedojad).
Żółte kartki: Pigiel, Wełna (Widzew) – Płonka, Lazar, Gałecki, Gancarczyk, Łączek (Rozwój)