Nieudanie rozpoczął rundę wiosenną Widzew. W niedzielę, 1 marca, na własnym stadionie tylko zremisował z Olimpią Elbląg 2:2.

Łodzianie już w 18. minucie, po strzale Radwańskiego, objęli prowadzenie. Zdeterminowani gości doprowadzili do wyrównania dopiero w 78. minucie po bramce Kamila Wengera. Cztery minuty później Marcin Robak strzelił kolejną bramkę dla łodzian i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się spotkanie do remisu doprowadził Michał Kiełtyka.

Widzew Łódź – Olimpia Elbląg 2:2 (1:0)
Gole: 18. Radwański, 82. Robak – 78. Wenger, 89. Kiełtyka

Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Wołąkiewicz, Pięczek – Ojamaa (69. Mandiangu), Możdżeń, Poczobut (78. Wolsztyński), Radwański, Gutowski – Robak.

Olimpia: Madejski – Balewski (87. Morys), Lewandowski, Wenger, Sedlewski – Miller (85. Kiełtyka), Krasa, Kuczałek, Prytulak, Demianiuk -Brychlik.

żółte kartki: Kosakiewicz, Robak – Miller.