IMG_5988_kopiaNie leży łodzianom drużyna Huraganu. W sobotę, 28 kwietnia gościom ponownie udało się urwać dwa oczka Widzewowi. Niewiele brakowało, a zawodnicy z Morąga wywieźli był komplet punktów.

Oba gole były zasługą gości. Najpierw w 2 minucie Łysiak zaskoczył łodzian i pokonał Humerskiego. Dziesięć minut później był już szczęśliwy remis. Po podaniu Pieńkowskiego samobója strzelił Szawara.

W drugiej połowie sam na sam z Humerskim był Joao Criciuma, jednak strzelił w rękę bramkarza. Dość szczęśliwie, chociaż i Widzew, po poprzeczce Demjana miał szansę, łodzianie zakończyli mecz z wynikiem 1:1.

Widzew Łódź – Huragan Morąg 1:1 (1:1)
Gole: 12′ Szawara (s. Huragan) – 2′ Łysiak (Huragan)

Widzew: Humerski – Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Zuziak, Michalski (73. Miller), Kazimierowicz (87. Mąka), Kristo, Pieńkowski (75. Rakowski), Stanek (64. Falon), Demjan
Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Maciążek, Szawara (90+1. Boruń), Mroczkowski, Michałowski, Łysiak, Stankiewicz (46. Kruczkowski), Galik, Żwir (56. Lenart), Criciuma (85. Bartkowski)
Żółta kartka: Michałowski (Huragan)