Po emocjonującym meczu drużyna Widzewa tylko zremisowała na własnym stadionie z GKS Katowice 1:1. Łodzianie objęli prowadzenie już w 7. minucie po bramce Poczobuta. Goście doprowadzili do remisu w 28. minucie, kiedy błąd Zielenieckiego wykorzystał Dawid Rogalski. GKS grał składnie, a Widzew nie wykorzystał kilku nadarzających się okazji do strzelenia gola. Z tego też powodu z remisu powinni być bardziej zadowoleni goście.

Widzew Łódź – GKS Katowice 1:1 (1:1)
Gole: 7. Poczobut – 28. Rogalski
Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Zieleniecki, Tanżyna, Kordas (65. Pięczek) – Mąka (75. Mandiangu), Możdżeń (69. Radwański), Poczobut, Kita, Gutowski (80. Ameyaw) – Robak.
GKS: Mrozek – Michalski, Jędrych, Dejmek, Rogala – Kiebzak (71. Wroński), Gałecki, Stefanowicz, Błąd (80. Urynowicz), Woźniak – Rogalski (82. Rumin).

Żółte kartki: Pawłowski, Możdżeń, Kosakiewicz (Widzew) – Gałecki, Błąd, Michalski, Jędrych (GKS).