Widzew znów zwycięża. Tym razem w sobotę, 15 września, łodzianie okazali się zdecydowanie lepsi od Błękitnych Stargard Szczeciński.

Po 41 minutach prowadzili już 4:0. Pierwsza bramka wpadła już w 18. minucie. Strzelcem Gutowski. W 27 minucie drugiego gola w swoim drugim spotkaniu w barwach Widzewa strzelił Mihajlevic, ten sam zawodnik pokonał bramkarza gości jeszcze w 41. minucie. Wcześniej jednak padła trzecia bramka – w 29. minucie tym razem Michalski okazał się lepszy od Rzepeckiego.

Taka zaliczka spowodowała rozluźnienie w szeregach gospodarzy, którzy pozwolili gościom nieco odrobić straty. Tuż przed końcem pierwszej połowy – Orłowski i w 55. minucie Baranowski zmniejszyli rozmiar porażki.

Widzew Łódź -Błękitni Stargard 4:2 (4:1)
Gole: 18. Gutowski 17, 27. 41. Mihaljević, 29. Michalski – 44. Orłowski 44, 55. Baranowski

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek (65. Gibas) – Michalski, Kazimierowicz (21. Paulius 64. Wełna), Krišto, Banaszak (46. Kwantaliani), Gutowski – Mihaljević.
Błękitni: Rzepecki – Patrzykąt, Baranowski, Ogrodowski, Rogala – Kwiatkowski (75. Napora), Shimmura, Karmański (46. Cywiński), Kwiatkowski, Orłowski (71. Błażej Starzycki) – Kurbiel (46. Brzeziański).

Żółte kartki: Kwantaliani (Widzew)- Baranowski, Shimmura, Brzeziański, Napora (Błękitni).