W październiku na stadionie Widzewa gościła reprezentacja Polski do lat 21, która zremisowała z równolatkami z Finlandii. W czwartek, 6 września, przy Piłsudskiego pojawili się przedstawiciele U-20. Tym razem Polacy okazali się gorsi od Włochów, którzy pokonali ich 3:0. Nie udał się debiut Jacka Magiery w roli selekcjonera

Gwiazdą spotkania był zawodnik Juventusu Turyn, Moise Kean, który dwukrotnie pokonał Marcina Bułkę. Już w piątej minucie gości objęli prowadzenie po golu wspomnianego Keana. W 38. minucie nasz bramkarz popełnił prosty błąd, złapał piłkę po podaniu od naszego zawodnika, po szybkim rzucie wolnym Włosi strzelili kolejną bramkę. Z bliska huknął Gianluca Scamacca.

W 67. minucie przewagę i kolejnego gola strzelił Kean. Goście zdecydowanie górowali nad rywalami. Polakom pozostaje szukać punktów w Turnieju Ośmiu Narodów w kolejnych spotkaniach. Kolejne już w poniedziałek ze Szwajcarią w Montreux.

U-20: Polska – Włochy 0:3 (0:2)
Gole: Moise Kean (5. min, 67. min), Gianluca Scamacca (38. min)

Polska: Bułka – Michalski (75. Olszewski), Szota, Chrzanowski, Gryszkiewicz – Walukiewicz (85. Pawłowski), Łyszczarz – Kopacz (85. Slisz), Moder (75. Strózik), Bednarczyk (85. Drawz) – Benedyczak (61. Tymoteusz Puchacz). Włochy: Cerefolini (46. Pizzari) – Del Prato, Tripaldelli (81. Pellegrini), Gabbia, Boungiorno, Marcucci (72. Danzi), Melegoni, Colpani, Kean (89. Zappa), Brignola (46. Capone), Scamacca (46. Pinamonti).