IMG_030W weekend, na obiekcie klubu CHKS Łódź, odbył się turniej kibiców RTS Widzew Łódź. Turniej został zorganizowany z okazji 105-lecia klubu i jego kibiców pod hasłem „105 lat Widzewa – Widzew Nigdy Nie Zginie”. Oprócz organizatorów w imprezie wzięli udział kibice Widzewa Łódź i jego fankluby, a także kibice z innych klubów z Polski: Ruch Chorzów, Elana Toruń, Chrobry Głogów, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno.

Nie zabrakło również gości z zagranicy: CSKA Moskwa, Partizan Belgrad.  Rozgrywki toczono w czterech grupach po pięć zespołów w danej grupie. Poniżej zamieszczono drużyny wraz z podziałem na grupy uczestniczące w turnieju:
Grupa A: Chrobry Głogów, CSKA Moskwa, DHW, FC Łódzkie, Pabianice & Kutno
Grupa B: Elana Toruń, FC Świętokrzyskie, Karpaty Krosno, WFCH, Widzew (osiedle)
Grupa C: FC Mazowieckie, Górna, Partizan Belgrad, Stal Rzeszów, TMRF Widzew Łódź
Grupa D: Bałuty, FC Wielkopolskie, Ruch Chorzów, Śródmieście & Polesie. Zgierz & Grudziądz

joomplu:102481

Finałowy mecz rozstrzygnął się pomiędzy drużynami TMRF Widzew Łódź, a Ruchem Chorzów. Niebiescy wygrali ten mecz 3:0 i zostali tym samym zwycięzcami całego turnieju. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy zespołu Pabianice & Kutno.  Warto odnotować, iż na turniej przybyli przedstawiciele klubu RTS Widzew Łódź: prezes klubu Marcin Ferdzyn i pełnomocnik Zarządu Piotr Milewski. Nie zabrakło też odwiedzin obecnych piłkarzy Kamila Bartosa, Michała Czaplarskiego, Kamila Wielgusa, Daniela Maczurka i Damiana Marciocha oraz byłego widzewiaka Marcina Kozłowskiego, który obecnie występuje II ligowej Legionovia Legionów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
UKS_Brodno_Final_Neymar_Jrs_Five_fot.Wojek_Antonow_Red_B
Finał Neymar Jr’s Five (foto)
P9200475
Widzew Łódź – GKS II Bełchatów 1:2 (foto)
IMG_0056
Widzew Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski 2:0 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*