Firma Transfer Multisort Elektronik (TME) kontynuuje współpracę z UKS SMS Łódź i na mocy nowej umowy od sezonu 2020/2021 zostaje jedynym Sponsorem Tytularnym drużyny UKS SMS Łódź w Ekstralidze Kobiet. Od soboty drużyna grająca na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce występować będzie pod nazwą: TME UKS SMS Łódź.

Firma TME od dłuższego czasu angażuje się w sportowe projekty. Oprócz wsparcia kobiecej drużyny UKS SMS Łódź w ubiegłym roku, TME wspierało również Dorotę Banaszczyk, Mistrzynię Świata w Karate Olimpijskim, młodych karateków z KS Olimp Łódź na czele z Mistrzem Świata w kategorii kumite kadetów Dominikiem Dziudą, czy ostatnio zawodników AMP Futbol Łódź.

– Byliśmy zadowoleni ze współpracy w ubiegłym sezonie i postanowiliśmy przedłużyć umowę na kolejny sezon, jednocześnie zwiększając nasze zaangażowanie w ten projekt. Od początku mówiliśmy, że chcemy pracować długofalowo. Już w ubiegłym sezonie, rozgrywając mecze zawodniczki TME UKS SMS Łódź wykazały się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz chęcią wygrywania. Niestety pandemia spowodowała, że rozgrywki zostały skrócone, a kto wie, jak wyglądałaby finalnie tabela, gdyby udało się rozegrać wszystkie kolejki ligowe. Wierzymy, że rozpoczynający się już w najbliższą sobotę, nowy sezon będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, ale przede wszystkim także bezpieczny. Oby wszystkie nasze zawodniczki mogły skupić się tylko i wyłącznie na walce o ligowe punkty i o jak najwyższe miejsce w tabeli mówi Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu ds. Operacyjnych TME.

– To dla nas bardzo ważne, że w tak trudnym momencie, w jakim znalazł się sport, udało nam się przekonać firmę TME do dalszego wsparcia drużyny. Mamy nadzieję, że pomimo tych wszystkich problemów związanych z pandemią, uda nam się przysporzyć wszystkim sympatykom kobiecej piłki w Łodzi trochę radości, a nasz sponsor tytularny nie będzie żałował pozostania z nami na kolejny sezon. Dziękuję również pozostałym firmom, które zostały i wpierają nas również w sezonie 2020/2021  mówi Janusz Matusiak, Prezes Zarządu UKS SMS Łódź.  

Inauguracyjny mecz sezonu 2020/2021 drużyna TME UKS SMS Łódź rozegra w sobotę 8 sierpnia na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi. Rywalem będzie AZS UJ Kraków. Mecz rozpocznie się o 13:30.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, również i w tym zespół TME UKS SMS Łódź będzie wspierany przez łódzką firmę TME pod hasłem: #zTMEwEKSTRALIDZE.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0126
Trwa budowa stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (foto)
IMG_5798_kopiuj
ŁKS Łódź – Legionovia 2:0 (foto)
IMG_1396_kopiuj
ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*