10__1Miasto zrewitalizuje tereny Kolejarza Łódź przy ulicy Minierskiej.  Kompleks składać się będzie z czterech pełnowymiarowych boisk piłkarskich, w tym istniejącego boiska z nawierzchnią sztuczną, jednego boiska z nawierzchnią sztuczną, jednego z nawierzchnią naturalną i jednego z nawierzchnią hybrydową; placu treningowego dla bramkarzy z nawierzchnią sztuczną i budynku zaplecza socjalno-sportowego.

Powierzchnia całego ogrodzonego terenu inwestycji wyniesie 51 838,0 m2; na terenie inwestycji znajdą się ciągi komunikacyjne dla samochodów osobowych, autokarów i pieszych; powstanie parking na min. 60 miejsc, boisko sztuczne wyposażone zostanie w system drenażu; boiska naturalne i hybrydowe wyposażone będą w systemy drenażu i nawadniania; cały teren będzie oświetlony i monitorowany, pomiędzy boiskiem naturalnym a sztucznym stanie zadaszona, dwustronna trybuna o pojemności min. 420 miejsc na każdą stronę.

10__7

Zaplecze socjalno-sportowe: powierzchnia całkowita budynku wyniesie ok. 900 m2 ; budynek o maksimum dwóch kondygnacjach pomieści: 8 szatni dla zawodników, 1 szatnię dla trenerów i 1 szatnię dla sędziów, łazienki i natryski dla obsługi szatni, poczekalnię dla rodziców, siłownię i salę odpraw dla zawodników, ogólnodostępne sanitariaty, pomieszczenia gospodarcze i magazyny.

10__11

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
widzewpolonia_157
Widzew Łódź – Polonia Warszawa 0:0 (foto+wideo)
sipr_071012-9843
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin 1:3 (foto)
foto_3_-_Zwyciezcy_-_druzyna_SKOTNIKI
Orlik Cup o Puchar Burmistrza Strykowa (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*