Piłkarze Widzewa Łódź wrócą do treningów 11 stycznia. Jednak odpoczynku nie ma już trener łódzkiej drużyny Paweł Janas, który od soboty wraz ze swoim synem Rafałem przebywa na stażu we francuskim Bordeaux.26875.3

– Będę miał okazję zobaczyć pojedynek lidera tamtejszej ekstraklasy w 1/32 Pucharu Francji. Girondins Bordeaux zmierzy się w nim z trzecioligowym zespołem Rodez Aveyron Football – mówi trener Widzewa – Poza tym zapoznam się z metodami szkoleniowymi Laurenta Blanca. Oczywiście swoje obserwacje i wnioski przekażę później naszej kadrze szkoleniowej.

Podczas przerwy zimowej Widzew  może opuścić pomocnik Dejan Miloseski, napastnik Robert Kowalczyk, obrońcy Daniel Bożkow i Jakub Kisiel. Kontrakty nie zostaną przedłużone z Arkadiuszem Piechem i Michałem Żółtowskim. Ciągle jeszcze trwają rozmowy z Łukaszem Juszkiewiczem na temat przedłużenia jego kontraktu.

 – Piłkarze ci dotychczas nie potrafili wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie, a my już myślimy o budowaniu silnej drużyny na ekstraklasę. Mamy szeroką kadrę, więc kolejne transfery do klubu muszą wiązać się z odejściami niektórych piłkarzy, dotyczy to także zespołu rezerw. Również dla samych piłkarzy bardziej korzystne jest przejście do klubów, w których będą mogli liczyć na regularne występy – komentuje Marek Zub, dyrektor sportowy w KS Widzew Łódź S.A.

Źródło:

widzew.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2187
Widzew Łódź – Lech Poznań 2:2 (foto)
widzew_d_-_polonia_warszawa_00_20100828_1532700188
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź 1:3
11wrzesnia_104
ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 2:1 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*