Mimo dwukrotnego prowadzenia w meczu z Legią Łódzki Klub Sportowy przegrał na własnym stadionie 2:3. Beniaminek Ekstraklasy “płaci frycowe” i po sześciu kolejkach znajduje się w strefie spadkowej.

Czwarta porażka z rzędu nie musiała się zdarzyć, jednakże ŁKS okazał się mniej cwany na boisku. Chociaż od 4 minuty prowadził po golu Sekulskiego i na przerwę schodził z prowadzeniem 1:0 to ostatecznie nie zdobył żadnego punktu. Najpierw wyrównał w 51. minucie Nagy. Potem łodzianie, po karnym Sekulskiego, w 60. minucie objęli ponownie prowadzenie. Niestety w 72. i 81. minucie Niezgoda strzelił dwa gole.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa 2:3 (1:0)
Gole: 4. 60.(k) Sekulski – 51. Nagy, 72. 81. Niezgoda

ŁKS: Michał Kołba – Jan Grzesik, Kamil Juraszek, Jan Sobociński, Artur Bogusz – Ricardo Guima (62. Maciej Wolski), Łukasz Piątek, Bartłomiej Kalinkowski (87. Wojciech Łuczak) – Patryk Bryła (78. Pirulo), Dani Ramirez – Łukasz Sekulski
Legia: Radosław Majecki – Paweł Stolarski (61. Luis Rocha), Mateusz Wieteska, Inaki Astiz, Michał Karbownik – Tomasz Jodłowiec, Domagoj Anatolić – Salvador Agra, Mateusz Praszelik (61. Walerian Gwilia), Dominik Nagy – Jarosław Niezgoda
Żółte kartki: Agra (Legia)