Za nami kolejny mecz 1 ligi z udziałem klubów, które przed laty brylowały na polskich boiskach. Tym razem na własnym stadionie ŁKS podejmował Stal Mielec. Niestety łodzianie musieli uznać wyższość rywali i przegrali spotkanie 0:2.

Pierwszą bramkę stracili w 34. minucie po strzale Łukasza Wrońskiego, kolejną dołożył tuż po przerwie Grzegorz Tomasiewicz. ŁKS mógł przegrać ten mecz wyżej ponieważ zawodnicy Stali mieli jeszcze pod koniec spotkania kilka dobrych sytuacji.

ŁKS Łódź – Stal Mielec 0:2 (0:1)
Gole: 34. Wroński, 46. Tomasiewicz

ŁKS: Kołba – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz – Dani Ramírez (56. Kostyrka), Kalinkowski (66. Żylski), Łuczak, Gamrot, Bryła (73. Wolski) – Radionow.
Stal: Kiełpin – Spychała, Grodzicki, Dobrotka, Getinger – Wroński (86. Gancarczyk), Gąsior, Šoljić (75. Górka), Tomasiewicz (74. Nowak), 33. Banaszewski – Prokić.

Żółte kartki: Łuczak, Żylski (ŁKS) – Šoljić, Grodzicki (Stal).