27 kwietnia ŁKS na swoim stadionie podejmował lidera I ligi, drużynę Rakowa Częstochowa. Goście zapewnili sobie już awans do elity, a łodzianie są tego bardzo blisko. Ostatecznie go gospodarze wygrali 2:0 i zrobili kolejny krok do Ekstraklasy.

Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Już w 6. minucie prowadzenie dał Sekulski, a w 21. minucie kolejnego gola strzelił Piątek.

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
Gole: 6. Sekulski, 21. Piątek

ŁKS: Michał Kołba – Jan Grzesik, Kamil Juraszek, Jan Sobociński, Adrian Klimczak, Dani Ramirez (90+2. Piotr Pyrdoł), Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Piątek, Lukas Bielak, Patryk Bryła (82. Wojciech Łuczak), Łukasz Sekulski (86. Jewhen Radionow)

Raków: Michał Gliwa – Arkadiusz Kasperkiewicz, Karol Noiszewski, Tomas Petrasek, Daniel Bartl (85. Franciszek Wróblewski), Piotr Malinowski (55. Patryk Kun), Igor Sapała, Petr Schwarz (72. Sebastian Musiolik), Marcin Listkowski, Miłosz Szczepański, Patrick Friday Eze

Żółte kartki: Kalinkowski (ŁKS) – Sapała (Raków)
Czerwona kartka: Petrasek (81. Raków)