widzew_d__ks_d_01_20111018_1775212209Gdy jedna z drużyn nie musi, a druga nie potrafi wynik jest znany przed końcowym gwizdkiem. W dość słabych derbach łodzi mecz zakończył się remisem.

Od kilku kolejek widzimy, jak Widzew “na stojąco” kończy sezon. Łodzianie już się utrzymali, a także nie grają o nic więcej. Toteż kolejne ich mecz przypominają weekendowe gry seniorów. Inaczej z ŁKS. Piłkarze z al. Unii wciąż walczą o utrzymanie, a ich szanse maleją z meczu na mecz. To spotkanie musieli wygrać gospodarze. Nie zrobili tego i są w bardzo ciężkim położeniu.

Na początku przeważał ŁKS. Już w 6. minucie Saganowski mógł pokonać Mielcarza. Potem mecz się wyrównał, a z czasem do głosu doszli goście. Najlepszą bramkową sytuację spotkania miał Abbes w 24. minucie. Nie pilnowany przez nikogo uderzył głową wprost w Velimirovica. Przez kolejne minut widzieliśmy sporo chaosu w grze. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie dwie szybkie bramki. Najpierw w 50. minucie rajd Kaczmarka, dwie minuty później kombinacyjna akcja Łukasiewicza z Saganowskim. Jeszcze ŁKS próbował szczęścia po rzutach wolnych Iwańskiego, a ostatniej minucie Ukah uderzył nieco ponad pół metra nad poprzeczką. I to tak na prawdę wszystko, na co było stać w poniedziałek zawodników obu drużyn. Spotkanie zakończyło się remisem.

Po meczu dwa spostrzeżenia. Po pierwsze: po 70. minutach sporą część piłkarzy łapały skurcze, drugie:  żaden z wchodzących z ławki zawodników nie wniósł nic do gry. Konkluzję pozostawiam trenerom.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Gole: 52. Saganowski 52 – 50.Kaczmarek

ŁKS: Velimirović – Gieraga, Łabędzki, Klepczarek, Gërçaliu, Łobodziński (77. Sasin), Iwański, Łukasiewicz, Bonin (67. Kujawa), Papikjan (46. Gancarczyk), Saganowski.

Widzew: Mielcarz – Bartkowski (90. Duda), Ukah, Bieniuk, Broź, Oziębała, Abbès, Bruno Pinheiro (90+2. Stępiński), Okachi, Kaczmarek, Matusiak (79. Ostrowski).

Żółte kartki: Łukasiewicz (ŁKS) – Kaczmarek, Okachi, Ukah (Widzew).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1396_kopiuj
ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (foto)
Łódź buduje stadion ŁKS (foto)
IMG_0504_kopiuj
Widzew Łódź – Victoria Sulejówek 2:0 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*