lkspogonUdanie zainaugurowali nowy sezon piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Na własnym stadionie pokonali innego pretendenta do awansu, zespół Pogoń Szczecin.

Jednakże to właśnie goście pierwsi objęli prowadzenie. Bramkę w 17 minucie strzeliła legenda „Portowców”, Olgierd Moskalewicz. W 26 minucie wyrównał strzałem głową Mariusz Mowlik. Po zmianie stron, w 53 minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył nowy nabytek łodzian, Jakub Kosecki.

ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 2:1
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 2:1

ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 2:1 (1:1)

Bramki: 25. Mowlik, 52. Kosecki – 17. Moskalewicz

ŁKS Łódź: Bogusław Wyparło – Piotr Klepczarek, Marcin Adamski, Mariusz Mowlik, Adrian Woźniczka, Jakub Kosecki (65. Rafał Kujawa), Dariusz Kłus, Damian Seweryn (71. Michał Łabędzki), Krzysztof Mączyński, Marcin Smoliński (82. Brain Marcellinus Obem), Marcin Mięciel.

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz – Marcin Nowak, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Piotr Petasz, Maksymilian Rogalski (58. Piotr Prędota), Robert Mandrysz, Bartosz Ława, Przemysław Pietruszka (86. Robert Kolendowicz), Olgierd Moskalewicz, Mikołaj Lebedyński (61. Marcin Bojarski).

Żółte kartki: Smoliński, Kosecki, Wyparło, Woźniczka, Mowlik, Obem (ŁKS) – Moskalewicz, Hrymowicz (Pogoń).

ŁKS Łódź – prezentacja drużyny – sezon 2010/11 (foto+wideo)