_MG_9470W niedzielę, 24 kwietnia kolejny raz przy al. Unii wystąpiła drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. Ich przeciwnikiem była Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Niestety własne boisko nie pomogło łodzianom, którzy tylko zremisowali 1:1.

Pierwsza połowa, mimo kilku szans ŁKSu, zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej rozpoczęło się od mocnego uderzenia. W 50. minucie jeden z graczy gości zagrał ręką w polu karnym, a Artur Golański zamienił szansę na gola. Niestety w 72. minucie Pogoń doprowadziła do remisu, który utrzymał się do końca spotkania.

ŁKS Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:0).
Bramki: 1:0 – Artur Golański(50., rzut karny), 1:1 – Piotr Maślanka (72.)

ŁKS: Michał Kołba (71, Mikołaj Gorzelański) – Paweł Pyciak, Radosław Jacek, Marcin Zimoń, Kamil Rozmus – Fabian Woźniak (46, Michał Stryjewski), Przemysław Kocot, Artur Golański (88, Tomasz Ostalczyk), Adrian Świątek – Rafał Barzyc (71, Mauricio Martins), Adam Patora

Pogoń: Adam Marczuk – Piotr Maślanka, Welin Damyanov, Damian Jaroń, Andrzej Krajewski – Kacper Jadacki, Jakub Kołaczek, Maciej Wilanowski (42, Tomasz Kołodziejski), Jakub Cesarek – Mateusz Michalski, Dominik Dukalski (71, Konrad Cichowski).

Żółte kartki: Adam Patora, Michał Stryjewski (ŁKS) – Adam Marczuk (Pogoń).