IMG_6084Zawodnicy ŁKS nie dali szans beniaminkowi trzeciej ligi. W środowym meczu, 25 sierpnia, na własnym stadionie pokonali zespół Oskar Przysucha aż 6:2.

Mecz rozpoczął się pechowo dla gospodarzy, bo już w 1. minucie goście objęli prowadzenie po golu z karnego Jakub Sapieja. ŁKS jednak nie poddawał się i przez cały czas dyktował swoje warunki. Siedem minut, za sprawą Artura Golańskiego, był już remis, a dziesięć minut później Mauricio mocnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. ŁKS w pierwszej połowie jeszcze raz strzelił gola, w 36. minucie aktywny Łukasz Dynel pokonał bramkarza Przysłuchy.

Na samym początku drugiej połowy gospodarze dobili rywali – w 48. minucie Serwaciński doprowadził do wyniku 4:1. W 51 minucie Maciejczak pokonał Kołbę, ale to do ŁKS, a raczej Adama Patory, należało ostatnie słowo. Pokonał on bramkarza rywali dwukrotnie – w 67. i 74. minucie.

joomplu:96510

ŁKS Łódź – Oskar Przysucha 6:2 (3:1)
Gole: 8. Golański, 18. Mauricio, 36. Dynel, 48. Serwaciński, 67. 74. Patora – 1. Sapieja, 51. Maciejczak

ŁKS: Michał Kołba – Bartosz Placek, Aleksander Ślęzak, Szymon Salski, Damian Pawlak – Dawid Sarafiński, Mariusz Cichowlak, Artur Golański (78, Marcin Zimoń), Mauricio Martins (74, Tomasz Ostalczyk) – Łukasz Dynel (62, Radosław Bryzek), Rafał Serwaciński (58, Adam Patora). Trenerzy: Marek Chojnacki – Dariusz Bratkowski.