DSC05162Miał być świąteczny cud. Skończyło się pogromem. Łódzki Klub Sportowy przegrał na własnym boisku z Olimpią Grudziądz aż 0:3 i jest coraz bliżej spadku do II ligi.

Miłe złego początki. Przez pierwsze dwadzieścia minut gospodarze zdecydowanie przeważali i mogli dwukrotnie pokonać Michała Wróbla. Piotr Gląba uderzył w poprzeczkę, a Bartosz Biel poślizgnął się przed oddaniem strzału. Z czasem gra wyrównała się, a tuż przed przerwą w idealnej sytuacji minął się z piłką zawodnik gości, Piotr Ruszkul.

Druga połowa rozpoczęła się zupełnie inaczej, niż pierwsza. To Olimpia przycisnęła ŁKS i już w 58. minucie, po strzale Adama Cieślińskiego, wyszła na prowadzenie. W 64. minucie po rożnym ładnym strzałem pokonał własnego bramkarza napastnik ŁKS, Piotr Gląba. Na zakończenie jeszcze jeden błąd gospodarzy i Adrian Frańczak podwyższył na 0:3.