11wrzesnia_104W kolejnym spotkaniu 1 ligi Łódzki Klub Sportowy ponownie zwyciężył. Tym razem na własnym stadionie pokonał MKS Kluczbork 2:1.

Tak jak i po wielu innych spotkaniach, tak i po tym napisać trzeba: nie liczy się gra, liczy się wynik. W pierwszej połowie z boiska wiało nudą. Dopiero w 44 minucie Mięciel urwał się obrońcom i mocnym strzałem pokonał Stodołę. Chwilę potem łodzianie mogli podwyższyć wynik na dwa do zera, gości uratowała poprzeczka. I tyle…

W drugiej połowie Kluczbork zaczął atakować. Nieporadność obrońców wykorzystał Niziołek i niespodziewanie mieliśmy remis. Na szczęście chwilę potem mieliśmy atak ŁKS i ponowne prowadzenie łodzian. Na więcej drużynom nie starczyło już sił. Po kolejnym zwycięstwie ŁKS umocnili się w czubie tabeli. Ich gra jednak wciąż jest daleka od ideału.

ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 2:1 (1:0)

Gole: 44. Mięciel, 59. Smoliński – 57. Niziołek

ŁKS: Wyparło – Gieraga, Klepczarek, Łabędzki, Woźniczka, Kosecki (68. Kujawa), Kłus, Mączyński, Smoliński (88. Mowlik), Romańczuk (81. Golański), Mięciel.

MKS: Stodoła – Orłowicz, Jagieniak, Wilusz, Stawowy, Niziołek, Copik, Wodniok (46. Glanowski), Nitkiewicz (63. Skwara), Tuszyński, Półchłopek (63. Góral).

Żółte kartki: Klepczarek, Kłus, Woźniczka, Mowlik (ŁKS) – Skwara (MKS).

ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1 ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1 ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1 ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1 ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1 ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 2:1