ks_d_-_mks_kluczbork_21_20100911_1923221505_160_80Na zakończenie swojej przygody z 1 ligą blamaż w meczu z Flotą Świnoujście. Dla ŁKS i tak nie ma to znaczenia, gdyż w nowym sezonie łodzianie zagrają w Ekstraklasie.

Zaczęło się od okolicznościowych pucharów i nagród. Widocznie zbyt zaszumiało przez nie w głowach piłkarzy gospodarzy, gdyż już od 11 minuty przegrywali po bramce Afifovica. Osiemnaście minut później dziwaczne podwyższenie na 2:0. Lob przez całe boisko zakończył celnym strzałem Nwagou.

W drugiej połowie ŁKS nadal się nie wysilał. Jednak w 58. minucie gospodarze, bo ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Romańczuka strzelili kontaktowego gola. To jednak nie podrażniło kolegów i ŁKS dał sobie wbić kolejne bramki. Najpierw z karnego Nwagou w 74. minucie, potem Pruchnik w 82. minucie gromili bramkę łodzian. W doliczonym czasie na 5:1 podwyższył, strzelając hat-trick, Nwagou.

ŁKS Łódź – Flota Świnoujście 1:5 (0:2)

Gole:  58. Romańczuk (ŁKS), 11. Arifovic, 29. 74. 93. Nwagou, 82. Pruchnik

ŁKS: Wyparło – Klepczarek, Łabędzki, Gieraga, (82. Seweryn), Woźniczka (46. Kaczmarek), Mączyński, Kłus, Smoliński (89. Kubicki), Bykowski, Romańczuk, Mięciel

Flota: Żukowski – Tomasik, Udarević, Mazurkiewicz, Niedziela, Niewiada, Pruchnik, (82. Bodziony), Ostalczyk (53. Falisiewicz), Krajanowski, Arifović (78. Misan), Nwagou

Żółte kartki: Mazurkiewicz (Flota)