W piątek, 5 marca, w łódzkiej Atlas Arenie odbył się kolejny mecz eliminacji Mistrzostw Europy w futsalu. Drużyna Polski okazała się lepsza od Norwegów i zwyciężyła w dobrym stylu 3:0.

Pierwszą bramkę po kuriozalnym błędzie bramkarza zdobył w 11 minucie Sebastian Grubalski. Dwa kolejne gole to dzieło Michała Marka, który pokonał Rakvaaga w 23 i 29 minucie.

Kolejny pojedynek z Norwegami już w poniedziałek, także odbędzie się w Atlas Arenie. Łódzka hala gości jeszcze drużyny Czech i Portugalii, którzy swój dwumecz rozegrają 6 i 9 marca.

Norwegia – Polska 0:3 (0:1)
Gole: 11. Grubalski, 23. 29. Marek

Norwegia: Rakvaag (Ajer) – Hovik, Welo, Moen, Wermaker – Hanssen, Rottingsnes, Pernes, Halvorsen, Skinlo, Redzepi, (Ravlo).
Polska: Błaszczyk (Kałuża) – Klaus, Łopuch, Leszczak, Kriezel – Madziąg, Grubalski, Wojciechowski, Marek, Hoły.

Żółte kartki: Hanssen, Rakvaag, Welo – Marek.