BANER_ENDURO_2013W niedzielę, 15 grudnia w Atlas Arenie odbędą się Mistrzostwa Świata Super Enduro. Ceny biletów: ulgowy 75 zł – młodzież do lat 18 za okazaniem dokumentu, zwykły 111 zł, Bilety VIP 500 zł.

W ramach światowej rywalizacji w rundzie SuperEnduro w Atlas Arenie udział wezmą najbardziej utytułowani zawodnicy ze świata, w tym wielokrotny i aktualny mistrz świata Tadeusz Błażusiak z Nowego Targu (obecnie w Andora). Obok mistrza pojawią się takie nazwiska jak Jonny Walker, David Knight, Danny Mccanney. Będzie sporo nowych zawodników, między innymi z Francji Mathias Bellino, ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Kyle Redmond, zawodnicy z Włoch, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Niemiec.

Łódzka eliminacja będzie trzecią w kolejności po Liverpoolu i Tampere. Impreza z racji dużej liczby zgłoszeń rozpocznie się biegiem ostatniej szansy. Po raz pierwszy o mistrzostwo będą rywalizowały kobiety, w tym Laia Sanz. Nie zabraknie rywalizacji kibiców w konkursach, czyli bieg w kasku – zapisy na stronie Enduro Arena com. Jedną z dodatkowych atrakcji będzie wyścig motocykli historycznych produkcji polskiej mających minimum 30 lat, poza tym wyścig kosiarek z doborowa obsadą. Zapraszamy na największe i jedyne takie światowe zawody w Polsce!

Wstęp na imprezę:
13:00 – otwarcie bram
15:00 – rozpoczęcie imprezy
18:00 – zakończenie imprezy
Dzieci do lat 7 za darmo siedzą na kolanach rodziców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fot._Artur_KraszewskiAtlas_Arena_41
Super Enduro w Atlas Arenie
DSC_3197a
Super Enduro w Atlas Arenie (foto)
DSCF0942_Copy
Red Bull 111 Megawatt – dzień 2 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*