Luksus, tysiące koni mechanicznych, niezapomniane emocje – Elite Circle Rage Race 2019 zagości w Manufakturze. Gwiazdy sportu, kultury i estrady za kierownicą luksusowych samochodów pojawią się na rynku Manufaktury w czwartek (11.07).

RAGE jest organizowanym przez klub Elite Circle, największym wydarzeniem motoryzacyjno-lifestylowym w Polsce. Uczestnicy mają możliwość przeżyć niesamowitą przygodę, podróżując samochodami klasy Premium. Rajd jest organizowany od 12 lat, w tym roku będzie można w nim zobaczyć: Ferrari Portofino, Mercedes AMG GT R, Maserati GranCabrio, McLaren 720S, Porsche 911 TurboS, Laborghini Aventador, Mercedes S63 AMG i wiele innych.

Rage Race co roku skupia uwagę fanów motoryzacji i luksusowych samochodów. Uczestnikami kolejnych edycji są członkowie i partnerzy klubu Elite Circle, czyli przedstawiciele świata sportu, kultury i biznesu, posiadający ekskluzywne sportowe auta. W tegorocznej edycji rajdu wezmą udział między innymi Marcelina Zawadzka i Anna Dereszowska.

Załogi startują z Warszawy i przez Łódź, Poznań i Bydgoszcz jadą do Sopotu. W Łodzi postój obowiązkowo w Manufakturze. Przyjazd uczestników planowany jest między godziną 13 a 14.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
15maja_049
Zabawy Klubu Motocyklistów Politechniki Łódzkiej (foto+wideo)
IMG_4690
Monster X Tour w Atlas Arenie (foto+wideo)
bercy_race2
Supercross King of Poland: nie od razu Bercy zbudowano

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*