vsf_el._lodz_2011_014W poniedziałek, 23 maja na stadionie AZS ponad 1000 zawodników rywalizowało w finale wojewódzkim Vena Sport Festival. Znakomite warunki atmosferyczne, świetna atmosfera i sportowa rywalizacji pozwoliła młodym zawodnikom na ustanowienie wielu rekordów życiowych. Rywalizowały szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Wśród podstawówek dwa razy na najwyższym stopniu podium stawali uczniowie SSP 3 z Aleksandrowa Łódzkiego, po jednym zwycięstwie odniosły szkoły SP 1 z Rawy Mazowieckiej, SP 9 z Kutna i SP 5 z Ozorkowa. Wśród gimnazjalistów ponowanie dwukrotnie złoto dla Gimnazjum Sportowego Aleksandrów Łódzki, po jednym złocie dla Gimnazjum nr 4 z Bełchatowa i ZSG nr 5 z Radomska.

Zawody szkół ponadgimnazjalnych zdominowali zawodnicy ZSP z Opoczna, zwyciężając na trzech dystansach, tylko raz oddając złoto ZSP z Kleszczowa.

Najlepsze zespoły 14 czerwca spotkają się w finale ogólnoplskim ze zwycięzcami eliminacji w innych województwach i z pewnością nie są bez szans na medale.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Runmageddon w sierpniu na łódzkich błoniach
lodzbusinnesrun
Łódź Business Run 2017
360287601
DOZ Maraton Łódź z PZU 2016 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*