IMG_5238_Kopiowanieniedzielę, 27 kwietnia, na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi blisko 1000 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech, Węgier oraz Słowacji rywalizowało w biegach rozstawnych na dystansie 8x800m.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli zawodnicy ze szkół podstawowych z Opavy (Czechy) i  Gyor (Wegry), gimnazjów z Jedlińska i Grudziądza oraz dwukrotnie z XI LO z Bydgoszczy wśród szkół ponadgimnazjalnych. Wśród szkół z naszego województwa wyróżnić należy chłopców z Gimnazjum w Drzewicy (II miejsce). Szkoły z Łodzi reprezentowały dziewczęta z III LO, sklasyfikowane na 14 miejscu.

Atrakcyjne nagrody oraz upominki ufundowali partnerzy Veny, między innymi firmy Rossmann, Bosch, Torf Corporation, Rajstopy IS, Rotary Club, AZS COSA Wilkasy, Lenora, Społem, Społeczna Akademia Nauk, Aquapark Fala i Restauracja Polska. Zwycięzcom wręczali je znakomici goście: Europosłanka Joanna Skrzydlewska, Poseł Jan Tomaszewski, Marszałek Marcin Bugajski, Anna Świerkocka, Sylwester Pawłowski oraz Bogusz Kuświk.

foto. archiwum Fundacji Vena Sport.

Zobacz także:

Vena Sport Festival 2013 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Orlen Cup 2020 w Atlas Arenie
11. Dycha Justynów-Janówka (foto)
lcjrun
Nordea LCJRun – NOCny bieg po lotnisku w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*