lcjrunW nocy z 16 na 17 maja 2015 roku odbędzie się kolejna edycja biegu po pasie startowym lotniska w Łodzi – Nordea LCJRun.

Celem biegu jest promocja Łodzi, Portu Lotniczego a także zdrowego trybu życia, który można osiągnąć uprawiając sport, w tym przypadku bieganie. Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 5 kilometrów. 

Nordea LCJRun zostanie zorganizowany dzięki wsparciu Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. Nazwa biegu nawiązuje bezpośrednio do kodu łódzkiego lotniska w systemie IATA (czyli Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych). Przywołanie tej nazwy pozwoli na zwiększenie świadomości mieszkańców miasta i regionu odnośnie portu lotniczego. Druga część nazwy nawiązuje do tegorocznego sponsora tytularnego zawodów: Nordea Operations Centre (NOC). Jest  to centrum operacyjne wchodzące w skład Grupy Nordea, które świadczy usługi skandynawskim oddziałom tego banku.

Wszyscy uczestnicy Nordea LCJRun w pakiecie startowym otrzymają techniczne koszulki, tradycyjnie już nawiązujące do stroju pilota. Będzie to chyba największe na świecie zagęszczenie pilotów na jakimkolwiek lotnisku.
                                                                                                                                                                                                                                       

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dozmaraton
DOZ Maraton Łódź 2018 – informacje
biegpiotrkowska
14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
tn_IMG_5382
Vena Cross 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*