W niedzielę, 19 sierpnia bieżącego roku na terenach Parku na Zdrowiu im. Józefa Piłsudskiego odbędzie się Bieg Jubileuszowy z okazji 110-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są przez specjalny formularz dostępny pod adresem: http://www.zapisy.inessport.pl/. Regulamin biegu głównego, biegu jubileuszowego oraz biegu dla dzieci są dostępne do pobrania na stronie: http://www.zapisy.inessport.pl/

Łączna liczba uczestników uprawnionych do startu w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów ograniczona jest do 250 osób, zaś w biegu towarzyszącym na symbolicznym dystansie 1908 metrów do 200 osób. Odbędzie się również specjalny bieg dla dzieci (dystans 400 metrów), w którym będzie mogło wystartować 50 najmłodszych.

Warunkiem uczestnictwa we wszystkich biegach jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 19,08 złotych. Opłatę startową można wnieść wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay. Po dokonaniu zgłoszenia, system przekierowuje na stronę Dotpay, przez którą należy dokonać opłaty startowej. Płatności można dokonać również po zalogowaniu w serwisie http://www.zapisy.inessport.pl/ – zakładka „moje konto – płatności”. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy hali Atlas Arena (al. Bandurskiego 7). Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12:00, bieg towarzyszący na dystansie 1908 metrów o 11:00, zaś bieg dla dzieci o 10:30. Wydarzenie ma charakter rodzinny. Na żadnym z dystansów nie będzie prowadzony pomiar czasu.

Organizatorzy:
Łódź Kocha Sport
Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego
Współorganizatorzy:
ŁKS Fans
ŁKS Siatkówka Fans
ŁKS ŁÓDŹ BOKS

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
logo_M_new
DOZ Maraton Łódź z PZU 2016 – Pora na wymarzony czas
IMG_6940
Gwiazdy Orlen Cup 2017
IMG_4159_kopiuj
DOZ Maraton Łódź 2018 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*