kolarzeZapraszamy na cykl trzech wrześniowych zawodów kolarskich, które odbędą się na torze Klubu Sportowego „Społem” przy ul. Północnej 36. Pierwszy akt „Wrześniowego Ścigania” już w niedzielę 6 września, kiedy to odbędą się Zawody Torowe o Puchar Firmy Ulisse (kolejne edycje 12 września oraz 19 września).

Uczestniczyć może każde dziecko w wieku od 3 do 12 lat (podział na 5 kategorii wiekowych). Wymagany jest własny rower i kask. Zawodnicy uprawiający kolarstwo (od żaka do juniora) będą mogli ścigać się w kilku konkurencjach m.in. wyścig punktowy, scratch.

Dodatkową atrakcją dla miłośników kolarstwa będą, organizowane przez Stowarzyszenie Łódzkiego Towarzystwa Cyklistów, wyścigi Cyklosport i Masters. Celem zawodów jest propagowanie kolarstwa torowego wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie ich do czynnego uprawiania tej dyscypliny sportu.

Podczas cyklu imprez „Wrześniowego Ścigania” odbędzie się loteria fantowa, w której do wygrania będzie m.in. wieża stereo, wejściówki do ZOO, pobyt dla dwóch osób w Zakopanem, rower i wiele innych nagród. Kibice będą mogli skosztować potraw z grilla lub osłodzić podniebienie słodkim poczęstunkiem i lodami.

Imprezy z cyklu „Wrześniowe Ściganie” są współfinansowane z budżetu Urzędu Miasta Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – luty 2010
chkslodz
I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Masters Łódź 2015
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – październik 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*