zapasylodzSerdecznie zapraszamy sympatyków zapasów na rozgrywki PWPW Krajowej Ligii Zapaśniczej, które odbędą się 7 listopada w Hali WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ Atlas Arena. Klub Sportowy Budowlani Łódź podejmie tym razem AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW. Wstęp wynosi 20 zł.

W szeregach łódzkiego klubu będą walczyć młodzi zawodnicy, którzy pokazali już swoje umiejętności i zapaśniczy duch walki na wielu międzynarodowych zawodach.

Zdajemy sobie sprawę, że przed nami duże wyzwanie i że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Dołożymy jednak wszelkich starań aby pokazać się z jak najlepszej strony. Wiemy, że przy gorącym wsparciu kibiców będziemy w stanie zrealizować cele, które sobie założyliśmy.

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli zmierzyć się z zespołami, które w swoim składzie mają  medalistów  Mistrzostw Europy i Świata a także uczestników ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016.

Podczas rozgrywek Autoryzowany Diler KIA Marvel Zaprezentuje nowy model samochodu KIA STINGER.

Uroczystej prezentacji w wyjątkowej oprawie artystyczno-muzycznej nowego modelu samochodu KIA STINGER dokona Mistrz Świata, Mistrz Europy, Wicemistrz Olimpijski oraz Wielokrotny Mistrz Polski PREZES POLSKIEGO ZWIĄZKU ZAPAŚNICZEGO ANDRZEJ SUPRON wrazz Wielokrotnym Reprezentantem Polski w rajdach samochodowych MACIEJEM PALCZYŃSKIM.

Zobacz także:

Budowlani Łódź – AZS AWF Warszawa 17:15 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
20160904_110634
Wrześniowe Ściganie cz. I (foto)
Kalendarz sportowca – grudzień 2019
Kalendarz sportowca – listopad 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*