14 i 15 czerwca w godz. 8-17 na Polu Golfowym A&A (Grota Roweckiego 8a, Pabianice) odbędzie się XI Turniej o Brylant połączony z garden party (start 15 czerwca o 17).

W zawodach weźmie udział maksymalnie 72 graczy – wystarczy zarejestrować się na Turniej pod adresem: http://www.aagolfclub.pl/aktualnosc/992/. Drugiego dnia w godz. 14-16 odbędzie się również Turniej VIP.

Dodatkowe atrakcje:
– strefa wine&art a w niej m.in. muzyka na żywo, Dobrewino.pl – Łódź
– strefa piknikowa a w niej m.in. food trucki np. Szarlotka Cafe, Zebra Wedding & Events – Prosecco Van, animacje z Big Bang Studio – joga dla każdego, masaże od Salon masażu “Bellezza”, poczęstunek od Mokate
– strefa gentleman a w niej m.in. Travelling Fun Casino
-strefa atrakcji a w niej m.in. Retrodiament fotobudka, rowery i hulajnogi elektryczne od TrybEco, Big Bang Studio

Na scenie m.in. widowiskowe występy taneczne od Dragonfly Body Center, pokazy sztuk walk z Marcin “Polish Zombie” Wrzosek dzięki kooperacji XFIGHT i Shark Top Team, występ Stand Up Juliusz Sipika, pecjalnie dla Pań konkurs na najpiękniejszy kapelusz, specjalnie dla Panów wyjątkowe auta od Porsche Centrum Łódź. Oczywiście nie zabraknie występu gwiazdy wieczoru – zespół VOX, pokazów, tańca, atrakcji. Event poprowadzi Maciej Dowbor.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
4czerwca1_108
Akademickie Mistrzostwa Siłaczy w Manufakturze (foto+wideo)
Kalendarz Sportowy – październik 2010
Red Bull Skim It vol. 8 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*