20160904_1106344 września na torze kolarskim Klubu Sportowego „Społem” odbyły się pierwsze z tegorocznego cyklu trzech zawodów kolarskich pt. Wrześniowe Ściganie. Mimo początkowych obaw o niesprzyjającą pogodę, nic ze złego scenariusza meteorologicznego się nie sprawdziło.

Zaaranżowano kącik ze słodkim poczęstunkiem, gdzie każdy mógł posilić się ciepłą herbatą, kawą, pysznym ciastem. Nie wszyscy jednak wybierali słodkości. Unoszący się w powietrzu zapach grillowanej kiełbaski wystarczająco zachęcał do degustacji.

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat ścigały się w podziale na pięć kategorii wiekowych. Każde z dzieci, które zdecydowało się wziąć udział w inauguracji Wrześniowego Ścigania mogło poczuć się jak profesjonalny kolarz. Wychodząc na płytę toru kolarskiego Klubu Sportowego „Społem”, z własnym rowerem i kaskiem, chłonęli atmosferę sportowej rywalizacji i po skończonym wyścigu podziwiali rywalizację starszych kolegów.

Życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników zawodnikom złożyli Prezes Klubu Sportowego „Społem” Anna Domańska oraz Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi Marek Kondraciuk. Na zwycięzców czekały okolicznościowe puchary oraz nagrody. Należy także złożyć wielkie gratulacje Dominikowi Kapuście z Gatta Bike Team, który pobił rekord toru Klubu Sportowego „Społem” na dystansie 3 km.

Gorąco zachęcamy wszystkich do odwiedzenia nas już w najbliższą sobotę 10.09.2016 kiedy to odbędzie się druga edycja zawodów. Warto nas będzie odwiedzić tym bardziej, że sportowe emocje połączymy z emocjami związanymi z walką o główną nagrodę w loterii fantowej.

Wszystkie imprezy w ramach Wrześniowego Ścigania są dofinansowane z budżetu Miasta Łodzi w ramach programu “Lubię sport – ogólnodostępne zajęcia i imprezy sportowo – rekreacyjne dla najmłodszych łodzian”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
polish2
Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships
8
Zawody strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (foto)
Handball Plener VI

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*