polish25 maja w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbędą się Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships.

Physical Culture Association powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki. Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały Świat tj. Australia, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Szkocja, Irlandia, USA, Korea Południowa, Finlandia, Kuwejt, Palestyna, Liban, Syria, Nepal, Nowa Zelandia, Indie, Izrael, Filipiny oraz Chiny gdzie w krajach tych stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych.

Goniąc za światowymi standardami Physical Culture Association wprowadza sporty sylwetkowe na scenę Teatrów Oper oraz Filharmonii gdzie z całą oprawą sport ten staje się sztuką samą w sobie. Dlatego właśnie Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships odbędą się w jednym z najpiękniejszych obiektów w kraju w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Miejsce
o niebywalym uroku połączeniu sztuki i architektury pozwoli poczuć się sportowcom jak i widowni naprawdę wyjątkowo.

Dodatkową atrakcją będą goście specjalni a mianowicie międzynarodowy panel sędziowski łącznie z zarządem oraz dyrekcją PCA z Wielkiej Brytanii.

polish

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
20140222-MG4_1492
Karnawałowy Turniej Badmintona (foto)
IMG_5948_kopiuj
Neptun Uniwersytet Łódzki – ŁSTW Politechnika Łódzka (foto)
Lodowiska w Łodzi – wykaz miejsc

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*